Leszek Dydyński

Drodzy Przyjaciele!
Nazywam się Leszek Dydyński, mieszkam w Żabnie k/Tarnowa i pragnę podzielić się z Wami świadectwem mojego uzdrowienia jakie otrzymałem w prezencie od Jezusa Chrystusa. Byłem człowiekiem małej wiary, żyłem w nieświadomości, iż Jezus Chrystus umarł za moje grzechy i jest mym Panem i Zbawicielem oraz, że całkowicie mogę Mu zaufać. Po powrocie do kraju zza granicy nie mogłem dać sobie rady z bólami kręgosłupa i dolegliwościami z tym związanymi. Wówczas poznałem miłych, serdecznych i życzliwych mi ludzi, którzy bezinteresownie, a z wiarą i miłością do Jezusa obdarzyli mnie swym sercem za co im serdecznie dziękuję. Przekazali mi największą prawdę o Jezusie, o Jego ofierze na krzyżu i o tym, że Jezus mnie kocha takim jakim jestem. Niedługo po tym, jak zaprosiłem Jezusa do serca jako osobistego Pana i Zbawiciela, zostałem zaproszony na kolację –spotkanie Społeczności Biznesmenów (FGBMFI) w Tarnowie z udziałem gości z Kanady Dennisa i Ewy Spenst. Spotkanie odbyło się w godzinach wieczornych w czwartek (13.10.2005r.) w hotelu „Tarnovia”. Było bardzo interesujące, gdyż goście mówili o tym, jak wyglądało ich życie bez Jezusa, co uczynił i jak ich zmienił, dając swoją moc, aby idąc, czynili Jego wolę. Po zakończeniu poprosiłem Dennisa, aby pomodlił się o moje uzdrowienie. Gdy położył rękę na mym bolącym kręgosłupie i modlił się do Boga w imieniu Jezusa, poczułem gorąco z jego dłoni i ulgę w mych plecach. Nie wiedziałem, że był to początek poprawy mojego zdrowia. W ciągu trzech dni ból zniknął. Przez to świadectwo pragnę podziękować Jezusowi za to, co dla mnie uczynił i za ludzi, którzy są posłuszni Duchowi Świętemu.

A Bóg pokoju, który na mocy krwi przymierza wiecznego, wywiódł spomiędzy zmarłych Wielkiego Pasterza owiec Pana naszego Jezusa, niech Was uzdolni do wszelkiego dobra, byście czynili Jego wolę sprawując w nas, co miłe jest w oczach Jego, przez Jezusa Chrystusa, któremu chwała na wieki wieków. Amen. (fragment z listu do Hebrajczyków).

16.12.2015 r.

Spotkanie świąteczne w Krośnie
Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich chętnych na kolację, która odbędzie się:
27 grudnia 2015, o godzinie 17:00 w Krośnie, w ... wiecej
05.05.12 r.

FGBMFI Men's Camp 2012
Kolejna edycja warsztatów z Azjatyckim przedsiębiorcą i trenerem - Komo Antakon - odbędzie się w nad jeziorem Ammersee k/Monachium podczas pierwszego ... więcej
Jezeli chcesz otrzymywac informacje z naszego serwisu podaj swój adres e-mail:

Copyright by FGBMFI 2005-2018