Książka "Najszczęśliwsi na Świecie" to spisana przez Johna i Elizabeth Sherill opowieść Demosa Shakariana o tym, dlaczego jego dziadek opuścił ojczystą Armenię i wyjechał do Ameryki, jak jego ojciec, a później również i on, stawiał pierwsze kroki w biznesie i jak założył FGBMFI. Ale przede wszystkim jest to niesamowite świadectwo o Bożym działaniu w jego życiu.
Shakarian otrzymał zdumiewającą wizję od Boga.

W głębokiej modlitwie odczuł, że Duch Święty unosi go wysoko ponad chmury. W dole widział obracającą się ziemię, kontynenty z ludźmi o różnych kolorach skóry, odzianych w tradycyjne stroje, pochodzący ze wszystkich narodów, ich głowy były pochylone ze smutkiem, wszyscy załamywali ręce w rozpaczy, chociaż stali jeden obok drugiego tak blisko, że dotykali się ramionami, to nie mieli ze sobą żadnego kontaktu - byli martwi! Nagle w ich zachowaniu nastąpiła gwałtowna zmiana - podnieśli głowy do góry, oczy lśniły radością, ręce wznosiły się do nieba wielbiąc Boga. Ci ludzi odizolowani kiedyś od siebie, każdy uwięziony sam w sobie, zostali naraz połączeni więzami miłości i szacunku. W Azji, Afryce, Europie - wszędzie śmierć zmieniała się w życie. Shakarian zrozumiał, że otrzymał objawienie roli, jaką Stowarzyszenie ma odegrać w duchowym odrodzeniu świata.

Książka ta stała się bestsellerem i została przetłumaczona na ponad 25 języków, w tym na język polski.

Polecamy przeczytać tę fascynującą, a jakże prawdziwą historię. Wierzymy, że da dpowiedzi na wiele pytań, jak również pomoże zbliżyć się do Boga.
Książkę można otrzymać kontaktując się bezpośrednio z najbliższym oddziałem, lub zamówić za pomocą poniższego formularza zamówienia.

 

Imie/Nazwisko (*):
telefon:
e-mail:
adres:
(*) - wymagane dane

05.05.12 r.

FGBMFI Men's Camp 2012
Kolejna edycja warsztatów z Azjatyckim przedsiębiorcą i trenerem - Komo Antakon - odbędzie się w nad jeziorem Ammersee k/Monachium podczas pierwszego ... wiecej
11.02.09 r.

Cotygodniowe śniadania biznesowe w Warszawie
Regularne spotkania odbywają się w każdy czwartek, w godzinach: 8:00 - 9:30.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt.

Serdecznie... więcej
Jezeli chcesz otrzymywac informacje z naszego serwisu podaj swój adres e-mail:

Copyright by FGBMFI 2005-2018